کانال پینک مارکت در تلگرام تک قاب در اینستاگرام پینک مارکت در توئیتر پینک مارکت در گوگل پلاس پینک مارکت در آپارات

پینک مارکت

پورتال ایرانی نمایش کالا

فرصت های شغلی
فرصت های شغلی


استخدام بازاریاب حرفه ای

هر شهر، یک بازاریاب

از فروش 20 درصد پورسانت بگیرید...

مزایای این سبک از بازاریابی :

  1. در مجموع از هر فروشی كه در شهر شما ، صورت می پذیرد، به شما پورسانت تعلق مي گيرد حتي اگر خود شما در انجام معاملات دخل و تصرفی نداشته باشید...
  2. گستردگی جغرافیایی که در این طرح در نظر گرفته شده ، باعث می گردد، شما همواره بتوانید حوزه فعالیت خود را گسترش دهید و محدودیت نداشته باشید.
  3. اطلاع رسانی و تبلیغات را با روش های کم هزینه ای می توان انجام داد، در برخی موارد اطلاع رسانی ساده می تواند از خرید مستقیم یا بازاریابی حضوری تاثیرگذارتر باشد، بالاخص در مواردی که با مقاومت هایی از سمت خریدار هدف روبرو شوید مانند درخواست تخفیف یا تسهیلات در ارسال کالا و تسویه حساب و ....
  4. استفاده بهینه از زمان و یا فعالیت به صورت پاره وقت . شما می توانید در کنار کسب و کار اصلی خود به مرور شروع به فعالیت نموده و با یک برنامه هدفمند و با دقت و تمرکز ، فارغ از هرگونه رقیب یا نگرانی از بابت تامین سرمایه و موارد خاص انجام معاملات تجاری، حوزه فعالیت خود را گسترش دهید.

 

در صورتیکه شرایط بازاریابی به صورت تمام وقت و پاره وقت ، در شهر محل سکونت خود را دارید ، می توانید جهت همکاری با ما ، مشخصات حود را به صورت تیکت ارسال نمایید و یا با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید.